لطفا ستاره بدید post


به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج به مناسبت هفته بسیج، آیین تجلیل از ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس مارگون باهمت سپاه عشایر استان با حضور ایثارگران و رزمندگان و خانواده های معزز شهدا و مسئولان شهرستان مارگون در مصلی نمازجمعه این شهرستان برگزار شد.

Advertisements

فرمانده سپاه عشایر استان با اشاره به فداکاری های بسیجیان و رزمندگان در زمان هشت سال دفاع مقدس بیان داشت: امروز هم این یادگاران امام راحل در همه عرصه ها بااخلاص و بدون هیچ گونه چشم داشتی حاضرند.

Advertisements

سرهنگ پاسدار حسن رضایی در جمع ایثارگران شهرستان مارگون تأکید کرد: شما مظهر اخلاص و شجاعت و بصیرت بوده و هستید و هرجا مشکلی پیش آمده در همه صحنه حضور فعال دارید.

رضایی اظهار داشت: پیشرفت های علمی مدیون بسیجیان هستند و با تفکر بسیجی،

تبلیغ

انقلاب اسلامی در نانوپزشکی و هسته ای و موشکی جز ده قدرت اول دنیا و رتبه یک علمی در منطقه را کسب کرده ایم.

Advertisements

وی در ادامه افزود: کارهای بزرگ انقلاب مدیون فداکاری شما ایثارگران و جانفشانی شهدا است و در جنگ ترکیبی امروز هم شما ایثارگران در معنویت گرایی و معرفت افزایی پیشگام هستید.

فرمانده سپاه عشایر استان با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی و پیاده نظام آنها در داخل کشور دنبال این هستند فرهنگ آمریکایی را داخل کشور جا بیاندازند و جلوی پیشرفت ایران اسلامی در عرصه های مختلف را بگیرند تصریح کرد: با درایت و هوشمندی رهبر معظم انقلاب اسلامی از شبیخون فرهنگی تا جنگ ترکیبی امروز که دشمن سعی در انحراف فرهنگ ایرانی اسلامی دارد و در عرصه علمی و نظامی نتوانسته اند جلوی پیشرفت ما را بگیرند.

تبلیغ

رضایی خاطر نشان کرد: اغتشاشات اخیر که با توطئه پیچیده دشمن و منافقین شروع شده است با بصیرت و خدمت بی منت مسئولین به مردم بار دیگر آمریکای جنایتکار و مزدوران داخلی اش را سرجای خود می نشاند.

Advertisements

وی در پایان یادآور شد: اولویت بسیج مبارزه با فقر و خدمت رسانی و کمک به اقتصاد کشور است و سپاه عشایر خدمات خوبی در این منطقه ارائه کرده است و خدمت به عشایر را افتخار خود می داند.

تبلیغ

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

تبلیغSource link
منبع:فارس نیوز
#تجلیل #از #ایثارگران #رزمندگان #دفاع #مقدس #مارگون #توسط #سپاه #عشایر

Advertisements

Advertisements

توسط recep

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *