لطفا ستاره بدید post


مسابقات کشتی آزاد جام‌جهانی 2022 که پایان بخش مسابقات بین‌المللی در سال میلادی جاری است، روزهای 19 و 20 آذر در آمریکا برگزار می‌شود.

Advertisements

تیم کشتی ایران که در مسابقات جهانی بلگراد عنوان نایب قهرمانی جهان را با دو مدال طلای رحمان عموزاد و کامران قاسم‌پور، سه نقره رضا اطری، محمد نخودی و حسن یزدانی و دو برنز یونس امامی و امیرحسین زارع از آن خود کرد، طی روزهای گذشته در سفارت آمریکا در دوبی حاضر شد و اکنون در انتظار صدور ویزاست.

Advertisements

در صورتی که مشکلی در مسیر اعزام این تیم به آمریکا ایجاد نشود، آزادکاران ایران در مرحله مقدماتی با ژاپن و منتخب جهان هم‌گروه خواهند شد.

در گروه دیگر نیز سه تیم آمریکا، گرجستان و مغولستان حضور دارند. به این ترتیب رویارویی ایران و آمریکا در این دوره از جام‌جهانی منوط به صعود هر دو تیم است که البته تیم آمریکا به عنوان میزبان قطعا به دنبال حضور در فینال خواهد بود و باید دید تیم کشورمان که بیشتر به جوانان میدان داده می‌تواند از سد دو تیم ژاپن و منتخب جهان عبور کرده و به فینال برسد.

تبلیغ
تبلیغ

طبق روالی که جام‌جهانی کشتی فرنگی 14 و 15 آبان در باکو به انجام رسید، دو تیم اول گروه در روز دوم برگزار کننده فینال و دو تیم دوم هر دو گروه، برگزارکننده مسابقه رده‌بندی خواهند بود.

Advertisements

تیم فرنگی ایران توانست عنوان قهرمانی جام‌جهانی را از آن خود کند.

مسابقات کشتی آزاد جهانی 2022 با قهرمانی آمریکا با 198 امتیاز به پایان رسید. تیم ایران با 150 امتیاز نایب قهرمان شد و ژاپن با 70 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت. دو تیم مغولستان و گرجستان نیز با 65 امتیاز در رده‌های چهارم و پنجم قرار گرفتند. این 5 تیم به همراه منتخب جهان جواز شرکت در جام‌جهانی را به دست آوردند.Source link
منبع:تابناک

Advertisements
تبلیغ

Advertisements

توسط recep

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *