لطفا ستاره بدید post


به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران سردار مصطفی مثنوی جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در جلسه همایش محفل انس و مودت خانوادگی بازنشستگان سپاه ناحیه گچساران و باشت در کانون بسیج ثارالله گچساران اظهار کرد: ما امنیت و اقتدار ایران اسلامی را مدیون خون شهدا هستیم.

Advertisements

وی بیان کرد: تا کنون دشمنان جمهوری اسلامی برای ضربه زدن به ایران اسلامی نقشه های بسیاری را اجرا کرده که همه آنها نقش بر آب شده است.

Advertisements

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در حال حاضر جوانان انقلابی ما نیز پای آرمان های انقلاب و شهدا محکم ایستاده اند.

سردار مثنوی عنوان کرد: دهه هشتاد ها و نودی ها نیز ماندند در انقلاب چون پای درس شما و پای این مکتب و متاثر از شهیدان بزرگ شدند، این انقلاب ریشه دارد.

تبلیغ

وی گفت: دیدیم این دهه نودی ها بودند که این چنین سرود سلام فرمانده را به عشق امام با خلوص نیت و با احساس علاقه و ابراز عشق و وفاداری سر دادند، اینها همه تربیت شده مکتب حاج قاسم هسنند، مکتب حاج قاسم در مکتب بسیج خلاصه می شود.

Advertisements

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: چیزی که مهم می باشد این است که از زبان شما که معتمد و خوش سابقه هستید و برای انقلاب هزینه داده اید بگویید که اینها آمدند در مناسبت‌های مختلف، آنها فکر کردند که اگر در شاهچراغ وحشیانه به مقدسات ما حمله کنند و حرکتی منطبق بر فرهنگ داعشی انجام دهند، فکر کردند می‌توانند اینجا را نیز تبدیل به جاهای دیگر بکنند، آنها نمی‌فهمیدند که قدم های استوار حاج قاسم در جای جای ایران اسلامی پیدا است.

مثنوی بیان کرد: آنها که در فتنه های نزدیک و دور اراده ما را سنجیده بودند و باور ما را به امام دیده بودند ولی باز آمدند تا بار دیگر فتنه های خود را امتحان کنند.

وی افزود: آن چیزی که دلیل هجمه سنگین دشمن بوده این است که در مواجهه با انقلاب دو اشتباه بزرگ کرده است یکی اینکه هنوز باور ملت ما را نسبت به یک شاخص مهم انقلاب اسلامی یعنی عزت ملی را نفهمیده یا اگر فهمیده نپذیرفته، و دوم اینکه او این باور را در خودش ایجاد کرده( اگر او اقرار نمی‌کند چون غرور کاذب دارد ) که نسبت به انقلاب اسلامی دچار یک بن‌بست راهبردی شده است، او همه راهبردهایش را در مقابل انقلاب امتحان کرد و موفق نشده، آنها خیلی تلاش کردند که ما را در دستیابی به توانمندی های نظامی در تولید پهپاد در بهره گیری از تولید دارو در درمان بیماری ها محروم کنند و نتوانستند.

Advertisements

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: امروز دشمن در مقابل ما به بن بست خورده است، امروز به واسطه فرهنگ بسیجی جوانهای ۲۷ یا ۲۸ ساله در علوم مختلف کارهای بزرگی می‌کنند.

تبلیغ

مثنوی اضافه کرد: راهبردهای دشمنان همه شکست خورده است و لذا امروز دشمن در مقابل با ما به بن بست خورده است.

Advertisements

مثنوی تصریح کرد: آنها می‌گویند ما برنامه ریزی کرده بودیم که اتحاد سپاه و ارتش را بهم بریزیم و راه به جایی نبردیم تلاش کردیم دل بسیج را از دفاع از انقلاب خالی کنیم و ترس را بجان آن بندازیم ولی او بیش از بقیه و زودتر از بقیه به میدان آمد، تلاش کردیم که زنان چادری را در دفاع از حجاب منصرف کنیم ولی راه بجایی نبردیم ، تلاش کردیم با زدن گشت ارشاد و فشار بر نیروی انتظامی او را در دفاع از انقلاب اسلامی به عقب برانیم ولی راه به جایی نبردیم تلاش کردیم با کشته سازی و قاچاق سلاح در داخل کشور جنگ خیابانی راه بندازیم ولی راه بجایی نبردیم.

وی عنوان کرد: امروز تاکید نظام ما و نیروهای مسلح بر این است که ما حاضریم کشته بشویم ولی اجازه ندهیم ملت ما کشته بشوند، البته این باور ما بوده و امروز همه عالم می‌دانند استراتژی ما بر این است تا جایی که ملت صف اغتشاش و اعتراض را جدا کند و آشوب را به عقب به کشاند ما هیچ وقت از سلاح جنگی استفاده نمی‌کنیم حاضریم پلیس و بسیجیان در زیر پای برخی انصار خود فروخته دشمن له بشوند و به جنازه شهید جسارت بشود ولی بر روی مردم اسلحه نکشیم.

14010903000563 Test PhotoN

Advertisements
تبلیغ

سرهنگ محقق زاده فرمانده سپاه ناحیه گچساران نیز اظهار کرد: دشمنان جنگ خود را در فضای مجازی و با هجمه بسیار علیه خانواده و زنان ایران اسلامی آغاز کردند.

وی بیان کرد: در عرصه فرهنگی باید ورود شود و دیواره هایی را که بر پا کردند تا جوانان ایران اسلانی را انقلاب دور کنند، شکسته شود.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران تصریح کرد: بسبج یک شجره از تفکر حضرت امام است در همه جا و در تمام عرصه ها حضوری موثر دارد.

Advertisements

محقق زاده با اشاره به پیشرفت ایران اسلامی در تمام حوزه ها عنوان کرد: در ۴۰ سال گذشته تا کنون از نداشتن سیم خاردار در جنگ تحمیلی به ارسال موشک به کهکشان رسیدیم و این افتخارات با تکیه بر دانش داخلی و عزمی راسخ و بسبجی صورت گرفته است.

 وی گفت: با پیشرفت بسیار خوب توانستیم به عنوان یک قدرت در جهان مطرح شویم.

تبلیغ
تبلیغ

فرمانده سپاه ناحیه گچساران خاطرنشان کرد: اسلام و ایران اسلامی به زن جایگاه و عزت داده است، ولی غرب و حامیان او زن را به عنوان برده جنسی نگاه کردند.

Advertisements

محقق زاده بیان کرد: باید با هوشیاری کامل با فتنه های دشمنان مقابله کرد و تبیین فرهنگ انقلاب و شهدا برای نسل جوان آنها را از گمراه شدن محافظت کنیم.

14010903000558 Test PhotoN

Advertisements

14010903000547 Test PhotoN

تبلیغ

14010903000543 Test PhotoN

14010903000537 Test PhotoN

Advertisements

14010903000534 Test PhotoN

14010903000531 Test PhotoN

14010903000528 Test PhotoN

Advertisements
تبلیغ

14010903000522 Test PhotoN

14010903000563 Test PhotoN

14010903000565 Test PhotoN

Advertisements

14010903000569 Test PhotoN

انتهای پیام /۸۲۰۳۳

تبلیغ
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنیدSource link
منبع:فارس نیوز
#اشتباه #بزرگ #دشمن #در #برابر #انقلابنیروی #نظامی #انتظامی #فدایی #ملت #است

Advertisements
تبلیغ

Advertisements

توسط recep

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *