لطفا ستاره بدید post


خیارشور ایرانی

یکی از هزار نوع چاشنی خوشمزه هر سفره می توان خیار شور ایرانی را نام برد که جالب است بدانید این محصول در بین افراد آمریکایی و انگلیسی نیز دارای طرفداران بسیاری می باشد.قیمت خیار شور ایرانی به صورتی است که برای تجارت پر سود است.

Advertisements

Advertisements

خیارشور خانگی

قیمت خیارشور خانگی به دلیل ارگانیک بودن آن با قیمت خیارشورهای صنعتی متفاوت است. در سفره ی خانه ی ما جایگاه مخصوصی برای خیار شور خانگی با خیار گلخانه ای دبه ای بدون سرکه وجود دارد که با استفاده از بهترین خیارهای پرورش داده توسط باغداران زحمتکش کشورمان درست شده است. خیارشور نامی آشنا برای همه ی ما به شمار می رود که باعث شده است عضو جداناپذیری از غذاهای مخصوصی به شمار آید. برای درست کردن ساندویچ های گوناگون این محصول همیشه از اقلام اولیه‌ای بوده است که به بهتر شدن طعم این غذا کمک ویژه ای می کند.

با خیارشور خانگی تجارت کنید

تبلیغ
تبلیغ

خیارشور نمکی

قیمت خیارشور نمکی و سرکه ای چندان تفاوتی با یکدیگر ندارد. فرق خیارشور نمکی و سرکه ای در روش تهیه این محصول است. این روزها خیار شور در شکل های مختلفی تهیه می‌شود. در برخی از روش ها برای تهیه خیار شور تنها از نمک استفاده می‌کنند، بعضی افراد بر اساس سلیقه خود سبزیجات و ادویه‌جات را هم در این ترکیب اضافه می کنند. ولی برخی برای تهیه خیارشور از سرکه استفاده می کنند.

Advertisements

با خیارشور خانگی تجارت کنید

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

Advertisements
تبلیغSource link
منبع:تابناک

Advertisements

توسط recep

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *