لطفا ستاره بدید post


از شایعه تا واقعیت: به تازگی بسیاری از شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان معاند از جمله ایران اینترنشنال مدعی کشته شدن جوانی به نام مهدی کابلی در گرکان شدند. این رسانه‌ها مدعی شدند که وی بر اثر باتون ماموران جان باخته است.

Advertisements

Advertisements

 

پدر وی در گفت و گویی، ادعای رسانه‌های معاند را رد و اعلام کرد که فرزندش در حادثه تصادف موتور سیکلت فوت کرده است. موضوعی که پسرخاله وی هم در صفحه اینستاگرامش به آن اشاره کرده بود.

تبلیغ

14010903000864 Test NewPhotoFree

Advertisements

 

 

همچنین اظهارات شاهدان و صورتجلسه اورژانس، فوت مهدی کابلی به دلیل تصادف با موتورسیکلت در زیرگذر دخانیات گرگان را تاکید می کند.

Advertisements

 

تبلیغ

 

از سوی دیگر طبق اطلاعات خبرنگاران محل وقوع تصادف اصلاً محل تجمعات و اغتشاشات نبوده است.

Advertisements

 

سرهنگ علیرضا نصیری، معاون اجتماعی انتظامی گلستان در این خصوص به خبرگزاری مهر گفت: موتورسیکلت با دو سرنشین (مهدی کابلی و دوست وی) از سمت ناهارخوران به سمت میدان ولیعصر در حال حرکت بوده که در حوالی گلشهر به دلیل سرعت بالا، به گاردریل برخورد می‌کند.

تبلیغ

وی افزود: راننده و سرنشین به بیمارستان پنجم آذر منتقل شده اما به دلیل شدت جراحات راننده فوت می‌کند. نفر دوم آسیب دیدگی داشته اما مشکل خاصی ندارد و تحت مداوا است.

Advertisements
تبلیغ

 

 ترک‌نشین موتورسیکلت که دوست متوفی بوده در بیمارستان بستری و تحت مداوا است نیز سرعت بالا و برخورد با گاردریل دخانیات به گلشهر را عامل این حادثه اعلام کرد.

به گزارش فارس، علی کریمی که این روزها سردمدار اغتشاشات علیه ایران شده است نیز تصویر یکی از شهروندان نهاوندی که که چندماه پیش بر اثر تصادف پایش دچار آسیب جدی شده بود را به عنوان حمله با دوشکا به مردم جوانرود معرفی کرده بود.

Advertisements

14010903000094 Test NewPhotoFree

 

تبلیغ

پایان پیام/

Advertisements

 


Advertisements


این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

تبلیغSource link
منبع:فارس نیوز
#اینترنشنال #این #بار #یک #فوتی #تصادف #را #کشته #جا #زد

Advertisements

Advertisements

توسط recep

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *