لطفا ستاره بدید post


کیک بستنی شکلاتی لیوانی

بسیاری از خانمها برای فرزندان خود کیک بستنی شکلاتی لیوانی را درست می کنند و خیالشان بابت بهداشت و مواد کیک بستنی راحت می باشد انواع مختلف کیک بستنی وجود دارد که می توان طعم آن را به دلخواه خود انتخاب کنید. قیمت کیک بستنی شکلاتی لیوانی بسته به نوع بستنی و مواد استفاده شده متغیر می باشد.

Advertisements

به عنوان مثال کیک بستنی وانیلی، شکلاتی و میوه ای و همچنین این کیک بستنیها را می توان انواع سبک مانند رولی، لیوانی، یخچالی و غیره درست کرد.

Advertisements

یکی از روشهای ساده و سریع برای درست کردن کیک بستنی، خریدن پودر آمده کیک می باشد که با این روش می توان سریعتر کیک بستنی خود راه آماده کنید و لازم است که بدانید تا زمانی که نمی خواهید بستنی را سرو کنید آن را در فریزر نگه دارید و مانع از آب شدن آن در یخچال و بیرون شوید.

تنها فرق بین بستنی کیک لیوانی با بستنی کیک در این می باشد که بستنی کیک لیوانی در لیوان سرو می شود و مناسب افراد تک نفره می باشد.

تبلیغ

Advertisements

کیک بستنی شکلاتی خامه ای

از جمله لذیذترین انواع خوراکیها که از می توانید ان را بسیار فوری درست کنید کیک بستنی شکلاتی و یا وانیلی می باشد. یکی از اشتباهات بسیار زیادی که مردم در مورد کیکها و بستنی ها تصور می کنند این است که خوردن کیک و بستنی برای بدن مضر است. قیمت کیک بستنی شکلاتی خامه ای بسیار مناسب باشد.

استفاده مکرر و پشت سر هم کیک و بستنی ضررهایی برای بدن ضرر دارد ولی استفاده چند روز یکبار کیک و یا بستنی می تواند برای بدن مفید باشد.

تبلیغ

خوردن کیک با توجه به پروتئین و کلسیم بالایی که دارد بسیار برای عضله سازی مناسب می باشد و همچنین به دلیل انرژی بسیار بالایی که در کیک موجود می باشد برای شروع بندسازی یک انتخاب بسیار خوب می باشد.

Advertisements

همچنین کیک بستنی برای شروع روزی پر از انرژی انتخاب بسیار مناسبی برای شما خواهد بود همچنین یکی دیگر از مواردی که کیک می تواند به بدن شما کمک کند هضم غذا می باشد این مورد در کیک هایی با طعم اناناس و سیب زرد حتی از کیکهای عادی نیز بیشتر می باشد.

تبلیغ

با کیک بستنی هم طعم ثروت خود را شیرین کردم

کیک بستنی شکلاتی یخچالی

امروزه وجود این نوع از کیک بستنی شکلاتی بسیار باب شده است در نمونه هایی که در یخچال ان را نگهداری می کنند دیده شده است مواردی متفاوت و گوناگونی وجود دارد که با توجه حجم و البته مواردی که در ان بکار می رود عموم قیمت کیک بستنی شکلاتی یخچالی نیز متفاوت است. از قدیم الایام استفاده از بستنیها شکلهای متفاوتی داشته و فقط صرفا با یخ و شیر و شکر قهوه ای این مورد تعبیه و تهیه می شده است لذا این مورد و موارد دیگر بسیار امروزه پیشرفتهایی در آن صورت گرفته است که به شکل امروزی نمونه هایی وجود دارد که فوق العاده قابلیت و همچنین خوشمزه گی منحصر به فرد خود را دارد. جالب این است که وجود این بستنیها به گونه ای بوده است که در جهیزیه دختران و بانوان نو عروس می‌بینیم که مواردی وجود دارد که تحت عنوان بستنی خوری باب شده است و این بستنی خوریها عموما در قالبها و ظرفهای متفاوتی چون چینی کریستال و ظروف مسی در آن بسیار دیده شده است.

Advertisements

با کیک بستنی هم طعم ثروت خود را شیرین کردم

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

Advertisements
تبلیغSource link
منبع:تابناک

Advertisements

توسط recep

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *