لطفا ستاره بدید post


به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، مهدی الهی راد، معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی در اجلاس مجمع عالی بسیجیان شهرستان بجنورد، ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: در ۸ سال دفاع مقدس تفکر بسیجی باعث تقویت فرهنگ دفاعی در میان نظامیان و آحاد مردم بود، که آن ایستادگی و در نهایت پیروزی برای کشور ما حاصل شد.

Advertisements

وی گفت: بسیجی بدون هیچگونه چشمداشتی از جان و مال خود برای دفاع از میهن هزینه می کند.

Advertisements

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی با اشاره به اینکه حضور بسیج در میان مردم اعتماد به نفس می آورد، افزود: حضور بسیجیان در ۸ سال دفاع مقدس همانطور به رزمندگان اعتماد به نفس دادکه الان نیز در مناطق محروم اعتماد به نفس و دلگرمی به ارمغان می آورد.

وی با تاکید بر نگاه علمی داشتن به مسائل، گفت: مجامع بسیج، بستری برای حل مسائل نظام، تشخیص چالش ها و ارائه راهکاری برای آنها است.

تبلیغ

سرهنگ الهی راد با اشاره به برگزاری رویداد ملی «تاثریا» در خراسان شمالی، افزود: این رویداد که در ماه های گذشته با هدف پاسخگویی به نیازهای اولویت‌دار و فناورانه نظام اسلامی و مسائل استان‌ها در بخش‌های مختلف از جمله امنیت غذایی، کشاورزی و آب در استان برگزار شده بود، بستری برای سایر شهرستان ها ایجاد شد تا از ظرفیت شرکت های دانش بنیان استفاده کنند.

Advertisements

این مقام مسئول با اشاره به اینکه مجمع بسیج یک محفل خوب برای شرکت های دانش بنیان می باشد، اظهار داشت: در گذشته صنعتگران، نخبگان، کارآفرینان و شرکت های دانش باید در تهران طرح خود را ارائه میدادند اما امروز زیرساخت آن در خراسان شمالی برای ارائه به سرمایه گذاران فراهم شده است.

تبلیغ

سرهنگ الهی راد تصریح کرد: باید از تمام ظرفیت ها برای پیشبرد اهداف و ساخت جامعه و تمدن اسلامی استفاده کرد.

پایان پیام/آ

Advertisements
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

AdvertisementsSource link
منبع:فارس نیوز
#مجامع #بسیج #بستری #برای #حل #مسائل #نظام #هستند

تبلیغ

Advertisements

توسط recep

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *