ماجرای دختر گمشده اصفهانی بنام سما جهانباز در شیراز

یکی از اخباری که این روزها باعث شده تا دنبال کنندگان گم شدن دختر اصفهانی در شیراز را درگیر خود کند سرنخ‌های فاطمه گودرزی از دزد سما جهانباز و تایید پدر دختر گمشده اصفهانی در شیراز است.

اگر بخواهیم در رابطه با بیوگرافی سما گمشده در شیراز حرف بزنیم باید بگوییم که دختر ناپدید شده در شیراز متولد دهه ۸۰، دانشجوی روانشناسی اهل اصفهان است. او در تاریخ ۲۵ تیر ماه در پی سفر به شیراز ناپدید و گم شده و در حال حاضر از او خبری در دست نیست.

صفر تا صد ماجرای سما جهانباز دختر گمشده

سما جهان باز که این روزها اخبار گم شدنش در شیراز در رسانه‌های داخلی بازتاب گسترده‌ای داشته، با سرنخ‌های فاطمه گودرزی از دزد این دختر گم شده در شیراز باری دیگر برجسته شده است.

سما جهانباز کیست
سما جهانباز کیست

سما جهانباز دختر جوانیست که به مدت 40 روز است در شیراز ناپدید شده است و خبری از او نیست او اهل اصفهان است و 22 ساله می‌باشد. دوربین های مداربسته، تصاویر این دختر را تا زیر پل معالی آباد شیراز ثبت کرده، ولی پس از آن درست وقتی که او به زیر پل میرود تا سوار تاکسی شود، هیچ دوربینی آن اطراف نبوده تا او را نشان دهد. برای همین اصلا معلوم نیست این دختر سوار چه ماشینی شده است.

فقط آخرین بار با خانواده‌اش تماس گرفت و گفت که به زودی می‌رسد. هیچ سرنخی در دست نیست. هیچکس از او خبر ندارد. حالا پدرش در ویدیویی تلخ و دردناک، از مردم خواهش می‌کند که به دنبال دخترش بگردند.

ویدئوی خواهش پدر سما جهانباز دختر گمشده اصفهانی را در ادامه تماشا کنید:

دختر گمشده در شیراز کیست

پدر سما جهانباز می‌گوید:

سما خیلی خوشحال بود برگرده بیاد اصفهان بره دانشگاه… (گریه می‌کند)

سما به همراه مادر و برادرش به خانه عمه اش در شهر شیراز رفته بود. صبح روز حادثه سما برای فروش یک قطعه طلای کوچک به طلافروشی واقع در خیابان شریعتی شیراز رفت. آخرین بار که با مادرش حرف زده بود به او گفته بود که یک ربع دیگر به خانه می رسد اما یکدفعه غیبش زد و گوشی اش خاموش شد.

خانواده سما جهانباز که به شدت نگران او هستند، هنوز شیراز را ترک نکرده و منتظرند از سما خبری پیدا شود:

خواب از چشممان رفته و خیلی نگران حال سما هستیم. پرونده قضایی تشکیل شده و رسیدگی ویژه به این پرونده ادامه دارد اما هنوز هیچ نتیجه ای پیدا نشده است.

پدر سما جهانباز دختر گمشده
پدر سما جهانباز دختر گمشده

خبر ناپدید شدن این دختر جوان به پلیس اعلام شده است و تیمی برای تجسس و پیگیری او تشکیل شده است تا بتوانند این دختر جوان را پیدا کنند همه دوربین های مدار بسته شهری در حال بررسی بوده تا شاید ردی از این دختر جوان یافت شود.

خواهرش ۴۵ روز تمام، وجب به وجب خیابان‌های شیراز را گشت تا شاید ردی و نشانه ای از سما پیدا کند، ولی هیچ اثری از او نیست.

بیشتر بخوانید:

تا به حال علی کریمی و شهربانو منصوریان و خانم فاطمه گودرزی با پدر سما جهانبار همکار کرده و تصاویر دخترش را به اشتراک گذاشته‌اند… پدرش می‌گوید:

من به شدت استرس دارم که نکند او سما در چاهی سقوط کرده باشد و یا اینکه مورد تعرض قرار گرفته باشد.

بازنشر محتوای شبکه‌های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزاما بازتاب دیدگاه رسانه فیگار نیست.Source link
#افشاگری #از #ماجرای #سما #جهانباز #دختر #گمشده #فیلم
منبع:فیگار