احتمالا برای خیلی از شماها پیش آمده که در اینستاگرام با پیام  we restrict certain روبرو شوید و ندانید که این چه پیامی است و برای رفع ارور we restrict certain اینستا چه باید کرد؟ ما در این مقاله به حل مشکل we restrict certain در اینستاگرام پرداخته‌ایم، که بهتر است با خواندن این مطلب با نکات مهمی که باید هنگام رفع مشکل ریستریکت شدن در اینستاگرام مواجه می‌شوید، آشنا شوید.

اینستاگرام از زمان شروع همه‌گیری بیماری کرونا، این اپلیکیشن را با ویژگی‌های جدید به‌رو نصفزرسانی کرده است. ابتدا Reels را دریافت کرده و سپس توانایی قرار دادن توییت‌ها را مستقیما در استوری شما دریافت کردیم. به نظر می‌‍‌رسد فیس‌بوک سخت در تلاش است تا از محبوبیت فعلی اینستاگرام حداکثر استفاده را ببرد. با رعایت این موارد، این شرکت سیاست حفظ حریم خصوصی و دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های حفاظت از کاربر را بهبود بخشیده است. با این‌حال، به نظر می‌رسد این تغییر اخیر بر بسیاری از کاربرانی که به نظر می‌رسد بدون هیچ دلیلی پیام خطای «محدود می‌کنیم» را دریافت ‌می‌کنند، تاثیر منفی گذاشته است. این پیام خطا چیست؟ و چه باید کرد؟ ما در اینجا برای حل مشکل we restrict certain در اینستاگرام و رفع ارور we restrict certain اینستا، راه‌حل‌هایی را بررسی کرده‌ایم.

 

فهرست مطالب

حل مشکل we restrict certain در اینستاگرام؛ خطای we restrict certain چیست؟

اول از همه باید گفت که معنی فارسی we restrict certain activity to protect our community که یک پیام خطا از سمت اینستاگرام است؛ این است که، ما فعالیت خاصی را برای محافظت از جامعه خود محدود می‌کنیم. حال باید گفت این خطا چیست؟ این یک خطای مبتنی بر هرزنامه است که به حساب‌های shadowbaned که بعنوان هرزنامه شناسایی شده‌اند، نشان داده می‌شود. اگر از تعداد زیادی ربات، برنامه‌های شخص ثالث استفاده کرده‌اید یا فعالیت اینستاگرام شما بطور غیرعادی بالا بوده است، احتمالا بعنوان هرزنامه علامت‌گذاری شده‌اید.

همچنین بخوانید :

در چنین مواردی، شما از انجام برخی کارها در اینستاگرام مانند تماس با افراد خاص، دنبال کردن افراد خاص، لایک کردن برخی پست‌ها، حلقه‌ها، استوری‌ها و موارد دیگر محدود خواهید شد. برای حل مشکل we restrict certain در اینستاگرام به ادامه مطلب توجه کنید. ما سعی کردیم آموزش رفع ارور we restrict certain activity را بطور کامل برای شما توضیح دهیم.

رفع ارور we restrict certain اینستا؛ چرا این خطا را دریافت می‌کنیم؟

ممکن است موارد زیادی علت رستریکت شدن در اینستا باشد که چرا حساب شما بعنوان هرزنامه علامت‌گذاری شده است و این خطا را دریافت می‌کنید. برخی از موارد رایج در زیر ذکر شده است.

  • تعداد زیادی فعالیت غیرمعمول از حساب شما شناسایی شده است.
  • از محدودیت‌های روزانه تعیین شده توسط اینستاگرام که از تعداد اولیه آنها در سال 2019 نصف شده بود، فراتر رفته‌اید.
  • حساب اینستاگرام شما نسبتا جدید است.
  • شما از اتوماسیون و ربات‌ها استفاده کرده‌اید.
  • شما از نرم‌افزار شخص ثالث تایید نشده یکپارچه شده با حساب اینستاگرام خود استفاده کرده‌اید.
  • بسیاری از کاربران اینستاگرام شما را بعنوان Spam گزارش کرده‌اند.

همچنین دلایل زیادی برای علامت‌گذاری شما بعنوان هرزنامه وجود دارد. در هر صورت، اگر پیام we restrict certain در اینستاگرام یا پیام عمل مسدود شده را می‌بینید، می‌توانید یکی از راه‌حل‌های زیر را امتحان کنید و اینستاگرام خود را اصلاح کنید.

رفع مشکل ریستریکت شدن در اینستاگرام؛ چگونه از رستریکت اینستاگرام خارج شویم؟

قطعا این سوال پیش می‌آید که چگونه از رستریکت اینستاگرام خارج شویم؟ و از آنجایی که نمی‌دانیم محدودیت‌های فعلی اینستاگرام شما چقدر شدید است، در این زمان می‌توانید با امتحان تمام اصلاح‌های زیر یک به یک شروع کنید. این اصلاحات به بسیاری از کاربران کمک کرده است تا محدودیت‌های حساب خود را حذف کنند و آخرین اصلاحات در بالا فهرست شده است. امیدواریم بتوانید با استفاده از یکی از راه‌حل‌های زیر به حل مشکل we restrict certain در اینستاگرام خود برسید.

همچنین بخوانید :

حذف لینک

حل مشکل we restrict certain در اینستاگرام/ رفع رستریکت شدن در اینستاگرام

این تنها راهی است که به نظر می‌رسد برای همه در سراسر جهان کار می‌کند و شما می‌توانید رفع ارور we restrict certain اینستا را انجام دهید. اینطور که معلوم است تغییر اخیر در الگوریتم تعدیل اینستاگرام، کاربران را با نمایه‌ها و وب‌سایت‌های مرتبط در نامشان علامت‌گذاری می‌کند تا بعنوان Spam برچسب‌گذاری شوند که به نوبه خود، حساب آنها را محدود می‌کند. اگر به یک صفحه وب، وب‌سایت یا نمایه‌ای در بیو اینستاگرام خود پیوند داده‌اید، احتمالا علت رستریکت شدن در اینستا و حساب شما است. توصیه میکنیم با رفتن به Instagram > Profile > Edit Profile > Bio، اطلاعات صفحه خود را ویرایش کنید. اکنون، از حساب خود خارج شده و دوباره وارد شوید. همچنین می‌توانید اینستاگرام را برای اندازه‌گیری خوب و پاک کردن تمام داده‌های محلی مجددا نصب کنید. پس از ورود مجدد به سیستم، می‌توانید دوباره اقدام محدود شده را انجام دهید. اگر به همین دلیل است که شما محدود شده‌اید، پس حل مشکل We restrict certain activity to protect our community انجام می‌شود.

وارد کردن شماره تلفن

اگر یک نمایه نسبتا جدید دارید، افزودن یک شماره تلفن به شما کمک می‌کند تا شما را بعنوان یک ربات شناسایی نکنید. به این ترتیب می‌توانید ممنوعیت‌ها را از نمایه خود نیز بردارید. به Instagram > Settings > Account > Personal Information > Phone Number بروید. اکنون شماره تلفن خود را اضافه کنید و آن را با کد یکبار ارسال شده به دستگاه خود تایید کنید. و تمام! برنامه اینستاگرام را مجددا راه‌اندازی کنید و اکنون باید بتوانید اقدامات محدود شده را انجام دهید.

رفع ارور we restrict certain اینستا/ علت رستریکت شدن در اینستا

همچنین بخوانید :

اینستاگرام را دوباره نصب کنید

این یک روش ساده است که به نظر می‌رسد برای بسیاری از کاربران موثر بوده است. به سادگی برنامه اینستاگرام را روی دستگاه تلفن همراه خود دوباره نصب کنید. این باید به پاک کردن کوکی‌ها، حافظه پنهان و هرگونه داده محلی متناقض دیگری که ممکن است باعث ایجاد مشکل در حساب شما شود کمک کند. پس از نصب مجدد، دوباره وراد حساب خود شوید و دوباره رفع رستریکت شدن در اینستاگرام را انجام دهید. اگر به نظر می‌رسد محدودیت‌ها برداشته شده‌اند، پس رفع مشکل ریستریکت شدن در اینستاگرام با موفقیت انجام شد.

رفع مشکل ریستریکت شدن در اینستاگرام/ آموزش رفع ارور we restrict certain activity

تغییر داده‌های تلفن همرا‌ه

به نظر می‌رسد تغییر شبکه خود به داده تلفن همراه نیز برای برخی از کاربران کارساز بوده است. به دلیل برخی ویژگی‌های خاص شرکت مخابراتی، این می‌تواند یک راه‌حل محدود برای مناطق خاص از جهان باشد، اما با این وجود می‌توانید آن را امتحان کنید. برنامه اینستاگرام را ببندید، به داده تلفن همراه بروید و برنامه را دوباره راه‌اندازی کنید. اگر می‌توانید عمل محدود شده را انجام دهید، می‌توانید ادامه دهید. آدرس Wi-Fi IP شما احتمالا توسط اینستاگرام برچسب‌گذاری شده است.

رفع مشکل ریستریکت شدن در اینستاگرام/ حل مشکل We restrict certain activity to protect our community

پیوند کردن فیس بوک و اینستاگرام

این روش دیگری برای تایید هویت خود در اینستاگرام است و به نوبه خود، هرگونه محدودیتی را که بر روی حساب خود به دلیل علامت‌گذاری بعنوان هرزنامه یا ربات گذاشته شده است، بردارید. Instagram > Settings > Account > Sharing with other apps > Facebook را باز کنید. اکنون دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید تا حساب اینستاگرام و فیس بوک خود را به یکدیگر پیوند دهید. پس از پیوند، سعی کنید عمل محدود شده را دوباره انجام دهید. اگر موفق باشید برای انجام اینکار، اکنون هویت شما تایید شده است و علامت‌گذاری شما بعنوان هرزنامه/ ربات لغو شده است.

حل مشکل we restrict certain در اینستاگرام/ چگونه از رستریکت اینستاگرام خارج شویم؟

همچنین بخوانید :

رفع مشکل ریستریکت شدن در اینستاگرام؛ آدرس IP خود را تغییر دهید

این همچنین به بسیاری از کاربران کمک کرده است تا محدودیت‌های حساب‌های خود را لغو کنند. می‌توانید از یک برنامه یا سرویس شخص ثالث برای تغییر آدرس IP خود استفاده کنید که به اینستاگرام کمک می‌کند هویت و فعالیت شما را مجددا تایید کند. اگر همه بررسی‌ها انجام شود، هرگونه محدودیتی که روی حساب شما اعمال می‌شود باید  برداشته شود. به سادگی پس از تغییر آدرس IP خود، برنامه اینستاگرام را مجددا راه‌اندازی کنید و ببینید آیا می‌توانید رفع ارور we restrict certain اینستا را انجام دهید؟

رفع ارور we restrict certain اینستا/ علت رستریکت شدن در اینستا

حل مشکل we restrict certain در اینستاگرام؛ چیزی پست کنید

حل مشکل we restrict certain در اینستاگرام/ علت رستریکت شدن در اینستا

مدتی است که پست نکرده‌اید؟ نمایه‌های غیرفعال اغلب بسته به فعالیت قبلی‌شان بعنوان هرزنامه علامت‌گذاری می‌شوند. اگر برای مدتی غیرفعال بوده‌اید، احتمالا توسط اینستاگرام بعنوان Spam یا ربات علامت‌گذاری شده‌اید. کاری را انجام دهید که افراد عادی در اینستاگرام انجام می‌دهند، یک عکس پست کنید، یک استوری بگذارید، چیزی تماشا کنید و کمی در اینستاگرام فعالیت کنید. این فعالیت شما کم کم بطور خودکار به رفع محدودیت‌ها کمک می‌کند.

سخن پایانی

اگر این مشکل اولین بار است که برای شما پیش می‌آید، احتمالا نیازی به نگرانی نیست. این محدودیت‌ها به احتمال زیاد آزمایشی هستند و 24 تا 48 ساعت فعالیت بعدی به تعیین اینکه آیا اینستاگرام محدودیت‌های دائمی روی حساب شما اعمال می‌کند یا خیر کمک می‌کند. حل مشکل we restrict certain در اینستاگرام ممکن است کمی زمان‌بر باشد اما نگران نباشید و 24 تا 48 فرصت دهید، بعد از آن اگر رفع مشکل ریستریکت شدن در اینستاگرام انجام نشد، مجددا می‌توانید اقدام محدود شده را انجام دهید. امیدواریم با این آموزش رفع ارور we restrict certain activity در این مقاله از شر خطا و علت رستریکت شدن در اینستا خلاص شوید. اگر تجربه‌ای در این زمینه دارید حتما با ما و سایر مخاطبین پلازا به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپسSource link
#حل #مشکل #restrict #در #اینستاگرام #بررسی #بهترین #روشها #برای #رفع #مشکل #ریستریکت #شدن #در #اینستاگرام
منبع:پلازا