لیام همسورث در کدام فصل The Witcher در نقش گرالت بازی خواهد کرد؟ + ویدیو

0


بازگشت کوتاه مدت هنری کویل به نقش سوپرمن در دنیای DC داستانی عجیب بود. در همان زمانی که این بازیگر فاش کرد که در «مرد پولادین» بازخواهد گشت، تایید کرد که از سریال The Witcher نتفلیکس در نقش گرالت پس از فصل سوم آن خارج خواهد شد. همچنین مشخص شد که لیام همسورث جایگزین او در نقش گرالت خواهد شد.

لیام همسورث در نقش گرالت

ممکن است کاویل دیگر سوپرمن را هم نداشته باشد. با این حال، طرفداران The Witcher از قبل شروع کرده اند به تصور اینکه این سریال بدون او چگونه خواهد بود، و در مورد اینکه لیام همسورث در نقش گرالت چگونه عمل خواهد کرد.

لیام همسورث در نقش گرالت

کاربر یوتیوب Stryder HD اخیراً تریلر مفهومی را در کانال خود منتشر کرده است که در آن به بررسی می کند، لیام همسورث در نقش گرالت در فصل چهارم The Witcher چگونه خواهد بود. این تیزر با عنوان تریلر مفهومی «فصل ۴ – نگاه اول» از فناوری DeepFake استفاده می‌کند و نتیجه آن دیدنی است..

لیام همسورث چه زمانی برای اولین بار در The Witcher ظاهر می شود؟

لیام همسورث در نقش گرالت

لیام همسورث اولین بازی رسمی خود را در نقش گرالت از ریویا در فصل ۴ The Witcher انجام خواهد داد. این بدان معناست که طرفداران بازی هنری کویل از این شخصیت هنوز یک فصل دیگر پیش از خداحافظی با او فرصت خواهند داشت. 

لیام همسورث در نقش گرالت

ما هنوز نمی‌دانیم که آیا سریال توضیح می‌دهد که چرا گرالت متفاوت به نظر می‌رسد یا خیر، اما می‌تواند مسیر معمولی را طی کنند و هیچ توضیحی درباره آن ندهند. در هر صورت، لحظه‌ای تلخ و شیرین خواهد بود، زیرا هر چقدر که دیدن یک بازیگر جدید هیجان‌انگیز باشد، اما غم‌انگیز است که کاویل با گرالت خداحافظی می کند.

با این حال، یک چیز قطعی است، که این تریلر طرفداران به طرفداران این سریال نوید می دهد که لیام همسورث در این سریال فوق‌العاده به نظر می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

دستمزد هنری کاویل برای هر اپیزود سریال The Witcher فاش شد

اخراج هنری کاویل از نقش سوپرمن تنها دو ماه پس از اعلام بازگشت وی به این نقشSource link [ منبعsource_domain]