امیدوارم عنوان قوی‌ترین مرد المپیکی به ایران بازگردد

0


 پولادگر: امیدوارم عنوان قوی‌ترین مرد المپیکی به ایران بازگردد

محمد پولادگر گفت: سال ها وزنه برداری ایران مدال‌ طلاهای زیادی در المپیک کسب کرده و همچنین قوی‌ترین مرد چند دوره از ایران در این رشته انتخاب شده است که این جز یکی از افتخارات بزرگ ورزش کشور است و امیدوارم که در دوران مدیریت جدید شاهد بازگشت این افتخارات به ورزش کشورمان باشیم.

به گزارش خبرگزاری برنا؛  سیدمحمدپولادگر در پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه برداری ضمن تبریک به سجادی انوشیروانی بابت انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون، گفت: امروز مهمترین تصمیم برای این رشته المپیکی گرفته شد و اعضای مجمع رییس فدراسیون را انتخاب کردند که خوشبختانه به توجه به اینکه سجاد انوشیروانی مدتی سرپرست فدراسیون بوده است شناخت لازم را از شرایط این رشته دارد.

وی در ادامه با اشاره به انتظارات مردم از رشته وزنه برداری به عنوان رشته ای که اولین مدال ها را برای ایران کسب کرده است، اظهار داشت: سال ها وزنه برداری ایران مدال‌ طلاهای زیادی در المپیک کسب کرده و همچنین قوی‌ترین مرد چند دوره از ایران در این رشته انتخاب شده است که این جز یکی از افتخارات بزرگ ورزش کشور است و امیدوارم که در دوران مدیریت جدید شاهد بازگشت این افتخارات به ورزش کشورمان باشیم.

معاون وزیر ورزش و جوانان ضمن تمجید از دختران وزنه‌بردار گفت: در مدت کوتاه دختران ایرانی افتخارات زیادی کسب کردند و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. خوشبختانه سجاد انوشیروانی از مدال‌آوران المپیک است که در راس فدراسیون قرار گرفته و این اتفاق مبارکی است. انوشیروانی ثابت کرد که تجربه مدیریتی در کنار قهرمانی را دارد.

پولادگر با آرزوی موفیقت برای رشته وزنه برداری گفت: اعضای مجمع فدراسیون، نمره قبولی به کارنامه انوشیروانی دادند. او همه چهره‌های ورزشی را دور هم جمع کرد که جای تشکر دارد. امیدوارم که نگاه ویژه‌ای هم به پیشکسوتان به ویژه محمد نصیری قهرمان جهان و المپیک و علی مرادی رییس پیشین فدراسیون داشته باشد.

 انتهای پیام // 

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

Source link
منبع برنا نیوز
#امیدوارم #عنوان #قویترین #مرد #المپیکی #به #ایران #بازگردد